Blogist

Mõni sõna sellest blogist. Nagu pealkirjast ja aadressist näha, hakkan siia blogisse koguma materjali, mis on seotud heade kinkide ideedega ning peamiselt hakkab see ikkagi keskenduma ise tehtavatele asjadele. Olen suur käsitööhuviline ning seetõttu ei kujutaks ma ettegi, et peaksin suurema osa kinkidest poodidest ostma.

Lihtsalt nii mõnus on ka ise saada kinki, mille keegi teine on oma kätega ise valmis teinud. Seal on kohe selline teine aura ja soojus sees.

Ilmselt hakkavad siinsed postitused ka sõltuma sellest, kas on parajast õues pime või valge, soe või külm, suvi või talv – kui suvel eelistan õmmelda, siis talvel tuleb kindlasti peale kudumise hoog ning veidi leian ka aega heegeldamiseks. Samas nokitsemise isu on peal konstantselt, nii et siia peaks ikka sisu tulema 🙂

Püüan leida kogu aeg Internetist häid ideid, jälgides vastavaid Facebooki lehti või Pinteresti lehti ning salvestan endale kõige paremad palad ära, et neid katsetada. Nüüdsest püüan kõiki neid ka Teiega jagama hakata. Head lugemist!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s