Suviselt

Spritz

Tundub, et justkui oleks see seni viimane postitus (maikuus kirja pandud pikem tekst sidrunist) kõik mahlad ka minust välja pigistanud – ei ole ju nii kaua midagi uut siia kirjutanud. Kahjuks on jah praegu nii, et lisaks blogimisele on ka selle DIY ja kinkide teemaga kerge mõõn ning kogu olemine on täis suvist mitte-midagi-tegemist.

Seda eriti viimaste päevade valguses, kus on ikka sooja ka ja ei pea unistama suvest soojal maal. Lisaks jäävad kõik olulisemad peod paraku juba selja taha ja pole mõnda aega olnud vaja väga midagi välja mõelda. Aga küll see olukord paari kuu pärast muutub ja siis saab jälle toimetama hakata.

Varasügiseks olen juba välja mõelnud päris palju asju, millega tahaks katsetama hakata. Näiteks teha mõnda väga huvitavat seepi ning mõelda välja veel erinevaid kehakoorijaid. Lisaks ehk peaks hakkama neid asju üldse veidi organiseeritumalt tegema ja ka nende turustamisele mõtlema – see annaks kindlasti “motti” juurde. Seni on aga ideede kogumine põhiline.

Plaanis ongi mööda Eestit ringi sõita juulis ja augustis ning selle käigus võimalikult palju erinevaid käsitööga seotud poode ja laatasid külastada, et ideid veelgi juurde saada. Eks näis, mis selle kõige tulemuseks on, kuid ma siiralt loodan, et see toob ka siia blogisse elu juurde.

Seniks aga kulub pea kogu aeg vaikselt omaette nokitsemisele ja laisklemisele. Elagu suvi!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s